“ПОДАРИ МИ МОРЕ ” 2017

ПЕТИ ЮБИЛЕЕН ФЕСТИВАЛ “ПОДАРИ МИ МОРЕ”2017

НАГРАДИ:

Категория – Групи:
I място – НЧ „ПРОСВЕТА 1925“, ГР. МЕЗДРА
ГРУПА ЗА СТАРИ ГРАДСКИ ПЕСНИ „МЕЗДРЕЯ“
РЪКОВОДИТЕЛ : ВАЛЕНТИН ИВАНОВ
II място – ПК „СТЕФАН КАРАДЖА“, ГР. ТЪРГОВИЩЕ
ВИГ „БОЖУР“
РЪКОВОДИТЕЛ: СЪБИНА ГЕОРГИЕВА
II място – НЧ „СЪЗНАНИЕ – 1907“,
ГР. ПОПОВО, ОБЛ. ТЪРГОВИЩЕ, КВ. СЕЯЧИ
ВОКАЛНА ГРУПА „АНТОЛА“
РЪКОВОДИТЕЛ: ЙОРДАН ГАБРОВСКИ
III място – НЧ „ИЗГРЕВ – 1927“, ГР. ОБЗОР, ОБЛ. БУРГАС
ГРУПА ЗА СТАРИ ГРАДСКИ ПЕСНИ „БЛЯН“
РЪКОВОДИТЕЛ: ЛЮБОМИР ЛЮБЕНОВ
III място- НЧ „ПРОСВЕТА 1927 Г.”,КВ. АСПАРУХОВО,ГР. ВАРНА
ХОР „АСПАРУХОВСКИ БРИЗ”ДИРИГЕНТ: КАТЯ БОНЧЕВА

Поощрителни награди: /групи/
1. ПЕНСИОНЕРСКИ КЛУБ „РАДКА ЧАУШЕВА”, ГР. КАВАРНА
ГРУПА ЗА СТАРИ ГРАДСКИ ПЕСНИ „ЗЛАТЕН КЛАС”-РЪКОВОДИТЕЛ:
ИВЕЛИНА ВАСИЛЕВА
2. НЧ „ТОДОР ПЕЕВ – 1871“, ГР. ЕТРОПОЛЕ
ТРИО „РОМАНТИКА“
РЪКОВОДИТЕЛ: БОЯН ШАРАНОВ
3. СЪЮЗ НА ОФИЦЕРИТЕ И СЕРЖАНТИТЕ ОТ ЗАПАСНИТЕ,
ГР. ДОБРИЧ
ВОКАЛЕН СЪСТАВ „АРМЕЕЦ“
РЪКОВОДИТЕЛ: МАРИЯНА ДИМИТРОВА
4. ПЕНСИОНЕРСКИ КЛУБ „НАДЕЖДА“,
С. ЩРЪКЛЕВО, ОБЩ. ИВАНОВО, ОБЛ. РУСЕ
ГРУПА ЗА СТАРИ ГРАДСКИ ПЕСНИ „НЕЖНИ ЧУВСТВА”
РЪКОВОДИТЕЛ: ПЕНКА МИНЧЕВА
5. ПЕНСИОНЕРСКИ КЛУБ „ЗДРАВЕЦ“,
ГР. ДОЛНИ ДЪБНИК, ОБЛ. ПЛЕВЕН
ГРУПА ЗА СТАРИ ГРАДСКИ ПЕСНИ
РЪКОВОДИТЕЛ: ВЕЛИЧКА ЛУКАНОВА
6. НЧ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ 1945“, ГР. ВАРНА
ТРИО „ПРИБОЙ“
РЪКОВОДИТЕЛ: ЛЮБЕН НИКОЛОВ ПЕНЕВ
7. НЧ „ЙОРДАН ЙОВКОВ-1870”, ГР. ДОБРИЧ
СЪСТАВ ЗА ГРАДСКИ ШЛАГЕРИ „ДОБРИЧ“
ХУД. РЪКОВОДИТЕЛ: ВАЛЕНТИН ГЕОРГИЕВ
8. НЧ „ПРОБУДА – 1928“,
С. ЛОМЦИ, ОБЩ. ПОПОВО, ОБЛ. ТЪРГОВИЩЕ
ПЕВЧЕСКА ГРУПА „КРЪСТОПЪТ НА СПОМЕНА“
РЪКОВОДИТЕЛ: ЙОРДАН ГАБРОВСКИ
Категория –Дуети
I място – ДУЕТ ВИОЛЕТА ДИМИТРОВА И КРАСИМИР КОЛЕВ
ГР. ГЕНЕРАЛ ТОШЕВО
II място – НЧ „СЪЗНАНИЕ – 1907“,
ГР. ПОПОВО, ОБЛ. ТЪРГОВИЩЕ, КВ. СЕЯЧИ
ДУЕТ „АНТОЛА“
РЪКОВОДИТЕЛ: ЙОРДАН ГАБРОВСКИ
III място– ДУЕТ – СЪБИНА ГЕОРГИЕВА И МАРИН НАНОВ
ПК „СТЕФАН КАРАДЖА“, ГР. ТЪРГОВИЩЕ
Категория – индивидуални изпълнители
I място– СЪБИНА ГЕОРГИЕВА
ПК „СТЕФАН КАРАДЖА“, ГР. ТЪРГОВИЩЕ
II място– КРАСИМИР КОЛЕВ ЕНЕВ
ГР. ГЕНЕРАЛ ТОШЕВО
II място– СТОЯНКА КОСТОВА ПРОДАНОВА,
ГР. ГЕНЕРАЛ ТОШЕВО

Поощрителни награди на журито без категории:
1. ТОДОР ЯНАКИЕВ – КЛУБ НА ПЕНСИОНЕРА №1,
ГР. БАЛЧИК
2. СТОЯН ИВАНОВ СТОЯНОВ НЧ „ХРИСТО БОТЕВ – 1940“,
С. КОРИТЕН, ОБЩ. КРУШАРИ, ОБЛ. ДОБРИЧ
3. НИКОЛА ПЕНЕВ – НЧ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ 1945“, ГР. ВАРНА
4. ПК „ЗДРАВЕЦ“, С. КРУШАРИ, ОБЩ. КРУШАРИ, ОБЛ. ДОБРИЧ
ГРУПА ЗА СТАРИ ГРАДСКИ ПЕСНИ
РЪКОВОДИТЕЛ: НЕДЯЛКА БОЙЧЕВА
Награда„Сценичен костюм:
ГРУПА ЗА СТАРИ ГРАДСКИ ПЕСНИ „ЯНИЦА“,
ХОТЕЛСКИ КОМПЛЕКС „ЯНИЦА“
РЪКОВОДИТЕЛ : СТОЯНКА ПРОДАНОВА

Награда „Откритие”: НЧ”ФИЛИП КУТЕВ 2007”, ГР. ВАРНА
ГРУПА ЗА СТАРИ ГРАДСКИ ПЕСНИ „МОРСКИ ПЕРЛИ”
Награда „Публика”: НЧ „ПРОСВЕТА 1927 Г.”,
КВ. АСПАРУХОВО, ГР. ВАРНА
ТРИО „АСПАРУХОВО”
КАТЯ БОНЧЕВА, ЙОРДАНКА ДИМОВА И ЖЕЛЯЗКО ГЕНОВ

Награда на Община Генерал Тошево
НЧ”ЙОРДАН ЙОВКОВ 1941 ГОД.”,
С.РОСИЦА, ОБЩ. ГЕНЕРАЛ ТОШЕВО
ГРУПА ЗА СТАРИ ГРАДСКИ ПЕСНИ
РЪКОВОДИТЕЛ: СНЕЖАНКА ГЕОРГИЕВА

5. Награда на Община Шабла
ПЕНСИОНЕРСКИ КЛУБ „НАДЕЖДА“ ,
ГР.ШАБЛА, ОБЛ. ДОБРИЧ
ГРУПА ЗА СТАРИ ГРАДСКИ ПЕСНИ „ЗЛАТНА ЕСЕН”
РЪКОВОДИТЕЛ: ПЕТРАНКА СОЛЕНКОВА

Награда на хотелски комплекс „Яница” :
1. ДОМ ЗА СТАРИ ХОРА, ГР.ДОБРИЧ
ХОР „ЛИРА”
РЪКОВОДИТЕЛ: АТАНАС ГЕНЧЕВ
2. НЧ „ЙОРДАН ЙОВКОВ-1870”, ГР. ДОБРИЧ
СЪСТАВ ЗА ГРАДСКИ ШЛАГЕРИ „ДОБРИЧ“ХУД.
РЪКОВОДИТЕЛ: ВАЛЕНТИН ГЕОРГИЕВ
3. НЧ „ПРОСВЕТА 1925“, ГР. МЕЗДРА
ГРУПА ЗА СТАРИ ГРАДСКИ ПЕСНИ „МЕЗДРЕЯ“
РЪКОВОДИТЕЛ : ВАЛЕНТИН ИВАНОВ
4. КЛУБ НА ПЕНСИОНЕРА „ЛАЗАР СПАСОВ“,
С. СПАСОВО, ОБЩ. ГЕНЕРАЛ ТОШЕВО
ГРУПА ЗА СТАРИ ГРАДСКИ ПЕСНИ
РЪКОВОДИТЕЛ : ПЕТРАНКА АНГЕЛОВА
5. НЧ”СТЕФАН КАРАДЖА – 1941 ГОДИНА”,С.ЧЕРНООКОВО,
ОБЩ. ГЕНЕРАЛ ТОШЕВО
ГРУПА ЗА СТАРИ ГРАДСКИ ПЕСНИ „МАРГАРИТКИ 96”
РЪКОВОДИТЕЛ: РОСИЦА ТАНКОВА
6. НЧ „СЛЪНЦЕ 1871“, С. КРАПЕЦ, ОБЩ. ШАБЛА
ГРУПА „ЧЕРНОМОРСКА ПЕРЛА“
РЪКОВОДИТЕЛ : ПЕНКА ХРИСТАКИЕВА
7. НЧ „СТЕФАН КАРАДЖА – 1941“,
С. СТРАДЖИЦА, ОБЩ. БАЛЧИК
ВОКАЛНА ГРУПА „СТРАЖИЦА“
РЪКОВОДИТЕЛ: СТЕФКА ВЕЛИКОВА

Сподели:
Facebook Twitter Email

Напиши коментар

  • Регистрация
  • Вие трябва да сте logged in за да напишете коментар.